Perfektné jedálenské stoličky k Vášmu jedálenskému stolu z mangového dreva

Nedávno sme náš sortiment obohatili o jedálenské stoličky. To znamená, že okrem nábytku z mangového dreva u nás nájdete aj štýlové jedálenské stoličky za skvelé ceny. A teraz buďme úprimní! Čo je jedálenský stôl bez jedálenských stoličiek? Hoci stoly z mangového dreva dodajú Vášmu interiéru tvrdý a industriálny nádych, naše nové jedálenské stoličky z neho naopak robia jemný celok vďaka atraktívnym farbám a príjemným materiálom. Ktoré stoličky sa však hodia do Vášho interiéru? V tomto blogu by sme Vám chceli predstaviť naše novinky a priblížiť Vám zaujímavé detaily k jednotlivým kúskom. 

Stoličky do jedálne? U nás je výber obrovský!

Nájsť perfektnú jedálenskú stoličku môže byť celkom problém, najmä ak toto rozhodnutie musí učiniť celá rodina. Nie každý má rovnaké predstavy o dokonalých jedálenských stoličkách a nie každému vyhovuje daný štýl. Ani obrovská ponuka jedálenských stoličiek často tento problém nevyrieši. Jedáleň je jednou z najdôležitejších miestností v dome. Všetci sa tu stretávajú, zdieľajú sa tu príbehy a ochutnávajú sa tie najchutnejšie jedlá. Preto sú pre jedálenský kút často dôležité pojmy ako „útulný“ a „pohodlný“. Vďaka svojmu mäkkému charakteru a pohodlnému sedeniu čalúnené stoličky túto požiadavku okamžite spĺňajú. Preto sme našu kolekciu doplnili len o čalúnené stoličky. Avšak každá z našich jedálenských stoličiek je v niečom iná. Zaujal Vás model s vysokým alebo nízkym operadlom, s podrúčkami alebo bez nich? O všetkých modeloch Vás radi informujeme v nasledujúcich riadkoch.

Niečo pre všetkých

Do našej kolekcie sme pridali nie jeden, nie dva, ale desať rôznych modelov jedálenských stoličiek! Ako všetky jedálenské stoly, aj stoličky majú čiernu základňu, vďaka čomu sa skvele kombinujú. Všetky modely sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach, aby si každý našiel model a farbu, ktorá dokonale ladí s Vaším interiérom. S výnimkou Arles sú všetky stoličky vyrobené zo zamatu, trendu, ktorý už v moderných interiéroch nemožno ignorovať. Tu sú naše modely v skratke:

  • Reims: elegantný model vďaka rafinovanému diamantovému vzoru na chrbte
  • Toulon: sladký model vďaka okrúhlemu tvaru a vertikálnemu prešívaniu
  • Cannes: viac industriálny model s podrúčkami
  • Lyon: stolička, ktorá Vás akoby objímala
  • Nice: dobrý základ, ktorý možno kombinovať s takmer akýmkoľvek štýlom bývania
  • Nantes: elegantný model vďaka prelamovanému chrbtu
  • Paris: elegantný model vďaka čistej línii a prelamovanej zadnej časti
  • Toulouse: vidiecky model vďaka kockovaným stehom
  • Nancy: ženský model vďaka úzkym nožičkám a prešívaniu v kockovanom vzore
  • Arles: porovnateľné s Nice, ale o niečo tvrdšie kvôli koženému vzhľadu

Takto udržíte jedálenské stoličky krásne

Keď sa stoličky dostanú až k Vám domov, prirodzene sa z nich chcete  tešiť čo najdlhšie. Preto je rozumné stoličky pravidelne vysávať. Na to použite náustok (ak je to možné, tak náustok určený práve na stoličky). Je tiež rozumné ošetriť stoličky vodoodpudivým sprejom ihneď po doručení. Potom ste aspoň zachránení, ak by došlo k nehode s vodou alebo jedlom.

Na Mangonabytok.sk nájdete cenovo prijateľné jedálenské stoličky, no v kvalite, na akú ste u nás zvyknutí. Chceli by ste viac informácií o našich jedálenských stoličkách? Radi Vám pomôžeme. Zavolajte na náš zákaznícky servis alebo nám zašlite email s Vašimi požiadavkami!