Je možné, že budete chcieť svoju objednávku vrátiť. Možno preto, že sa Vám produkt nepáči, alebo možno existuje iný dôvod, prečo nechcete Vami objednaný tovar. Bez ohľadu na dôvod, máte právo vrátiť svoju objednávku do 14 dní od prijatia bez udania dôvodu. Potom máte až 14 dní na to, aby ste produkt skutočne vrátili.

Naša spiatočná adresa je:

JID JULIA INTERIOR DECORATIONS, s.r.o.

Ulica Na Priehon 50

949 05 Nitra-Dolné Krškany

Nie je zámerom, aby ste nábytok vrátili sami. Riziko poškodenia je potom veľmi vysoké. Preto Vám chceme ponúknuť možnosť nechať si nábytok vyzdvihnúť našim prepravcom. Náklady na to sa môžu značne líšiť, od 40 EUR do približne 100 EUR. Závisí to od produktu a miesta, kde treba tovar vyzdvihnúť.

Náklady na vrátenie tovaru sú na Váš vlastný účet. Potom Vám vrátime dlžnú sumu objednávky, s výnimkou nákladov na vrátenie, do 14 dní od registrácie Vášho vrátenia, za predpokladu, že produkt už bol vrátený v poriadku.

Ak je produkt poškodený alebo je obal poškodený viac, ako je potrebné na vyskúšanie produktu, môžeme Vám toto znehodnotenie produktu odpočítať od dlžnej sumy objednávky . Zaobchádzajte preto s výrobkom opatrne a uistite sa, že je dobre zabalený v – ak je to primerane možné – v pôvodnom obale.